17.YILA MERHABA..!

Tüm ülkeyi yasa boğan Büyük Gölcük depremi sonrasında ve 30.Ağustos 1999 tarihinde kurulan MARSO’nun ilk müşterisi; Balıkesir Balkaya Pastanesi olmuştu.
Daha dün gibi; iyi hatırlıyorum.
Genç ve enerjik yapısı ile kuruluş çalışmalarını kısa sürede tamamlayan firmamızda; reklam ve tanıtım çalışmalarımızı planlarken, bir anda karşımızda ilk müşteri adayımız olarak Vedat Karatahta’yı bulmuştuk.
İnegöl Sedef Pastanesi sahipleri Ahmet ve İbrahim Bey’in değerli referansları ile firmamıza gelerek bizlerle buluşan Vedat Bey’i MARSO’da konuk etmiştik. Yaklaşık 2 saatlik bir teknik çizim ve pazarlık aşamasından sonra da, ilk sipariş sözleşmemizi imzalatmıştık. Bu sözleşme; bizim gibi çiçeği burnunda olan bir firma için çok önemli bir gelişmeydi.
Sayın Vedat Karatahta anlaşma tamamladıktan sonra “Siz yeni kuruldunuz. Mutlaka paraya da ihtiyacınız vardır” diyerek 5 bin TL’lik sipariş avansını bize verince, dünyalar bizim olmuştu adeta…
Vedat Karatahta 10 metrelik yaş pasta, çikolata, böreklik ve kuru pasta buzdolaplarının siparişi verip firmamızdan ayrılırken de; “Hayırlı işler” dileklerini unutmamış ve bugün 17.yılını yaşayan MARSO’nun harcındaki ilk katkıyı sağlamıştı.
Hey gidi günler hey..!
Geçtiğimiz günlerde kendisini Balıkesir’deki işyerinde ziyaret ettiğim Vedat Bey’in Eylül-1999’daki “Hayırlı işler” dileklerini hiç unutmadığımızı ve hala bu motivasyon ile çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü söyledim.
Kendisinin ilk iyi dilekleri ile ilk siparişi aldığımız bu firmayı, şimdi daha genç ve sinerjik bir ekip ile daha uzun yıllara taşımaya kararlı olduğumuzu bildirdim.
Artık…Geçmişimizle gurur duyarken, geleceğe de inovatif bağlarla tutunuyoruz. Bugün 17 yaşına gelen bu firmayı hem ülkemizde hem de AB başkentlerinde temsil ederken, firmamızın kurucu ekibi ile bugüne dek bizlere katkı koyan tüm fertlerine de teşekkür etmeyi asla unutmuyoruz tabii ki…
“Nice yıllara MARSO” diyerek..!

  • HABERDAR OLUN

    Kampanyalar hakkında mail almak ister misiniz?