MARSO'NUN AVRUPA YOLCULUĞU

1999 yılında kurulan MARSO; artık sıradaşı ürünleri ile Avrupa'nın bilinen markalarından biri oldu. Berlin, Hamburg, Stuttgart, Frankfurt, Koblenz, Viyana, Linz, Brüksel, Antwerpen, Gent, Beringen ve Amsterdam gibi Avrupa şehirlerinde ülkemizi teslim etmekten gurur duyuyoruz.
Avrupa yolculuğu zor bir işti fakat biz bunu başardık ! Çünkü AB standartlarında üretim yapmak ve bunları sevk edip yerinde montajını yapmak kolay bir iş değil.CE belgeli, İSO9001 kalite standartlarında sıfır hatalı özel vitrinler üretmek ve bu ürünleri müşteri mutluluğu ile buluşturmak benim en büyük idealimdi ve bu ideali oluşturmak için epey yol aldığımızı görüyorum.
Ölçü almadan teklif sunmaya, projelendirme, sevkiyat ve montaja kadar tüm aşamaları mükemmel şartlarda müşterilerimize sunmayı hedef olarak belirleyen firmamız katıldığımız Almanya IBA fuarından sonra Burkina Faso, Ruwanda, Avustralya gibi deniz aşırı ülkelerde de ülkemizi temsil etmeye başladık...Şimdi biz bu güzel haberleri siz değerli müşterilerimize sunarken, gelecek yıllarda çok daha iyi mesajlar verebilmenin heyecanını şimdiden duyuyoruz.
Tüm müşterilerimize hayırlı işler bol kazançlar diliyorum...

  • HABERDAR OLUN

    Kampanyalar hakkında mail almak ister misiniz?