HAKKIMIZDA


fuar2

SORUN DEĞİL,ÇÖZÜM ÜRETEN ÇAĞDAŞ FELSEFE

Soğutma sektörüne uzun yıllar yönetici olarak hizmet veren çağdaş düşünceli ve sağlam karakterli işadamları tarafından 30 Ağustos 1999 tarihinde Bursa’da kurulan MARSO,yıllara meydan okuyan güçlü yapısı ile ticari faaliyetini sürdürmektedir.

Endüstriyel soğutma sektörünün yanı sıra unlu mamuller ve gastronomi sektörlerinde de ses getiren yeniliklere imza atan MARSO,katıldığı tüm sektör fuarlarının yıldızı olmuştur.

Sorun değil, çözüm üreten yönetim felsefesi ile yönetilen firmamız,CE belgeli vitrin ekipmanları ile Türkiye’de olduğu kadar Avrupa’da da bir marka olmuştur.

Almanya merkezli bir show-room ve servis-bakım istasyonuna sahip bulunan firmamız, tüm AB ülkelerinde yapılanma çalışmalarını sürdürmektedir.

Üretiminin yüzde 40’ını iç pazara satan,yüzde 60’ını da ihracata yönlendiren MARSO,vizyon-misyon ve stratejik konularda sektörünün lideri konumundadır.


fuar
kalite

DİSTRİBÜTÖRLER ARANMAKTADIR (Fransa, Avusturya, İsviçre, Danimarka, Yunanistan, Rusya)
globe


İLKELERİMİZ VE DEĞERLERİMİZ:

  • Çağdaş üretim ve yönetim anlayışı
  • Müşteri ve tedarikçilerle etkin-verimli ve yapıcı ilişkiler
  • Şirket içi etkin iletişim ve mükemmel takım oyunu
  • Karşılıklı güven, güçlü iş ahlakı ve verilen sözü tutma becerisi
  • Sağlam karakterli ekip,dürüst firma kimliği
  • İnovasyon,ARGE ve kalite değerlerine sahip çıkma tutkusu
musteri
kalite

İBATECH 2016 Ekmek ve pasta fuarına katılan firmamız yeni ürünleri ile müşterilerinden övgü topladı.

KALİTE POLİTİKASI VE VİZYON:

MARSO; sürekli ve dengeli büyümeye bağlı olarak şirket değerini marka olarak arttırmayı, kaliteli ve sıfır hatalı ürünler sunarak iç ve dış müşteri memnuniyetini ön planda tutma vizyonu taşır. Amacımız; Müşterimizin beklenti ve isteklerini doğru anlamak , uygun fiyat ile kaliteli ürün beklentilerini hızlı ve etkili şekilde yanıtlamak için hizmet odaklı şirket olmaktır.

ce ce
  • HABERDAR OLUN

    Kampanyalar hakkında mail almak ister misiniz?