Bursa’nın Nilüfer İlçesi 23 Nisan Mahallesi’nde bulunan Hayal Çiftliği zengin ürün portföyünün yanı sıra gıda hijyeni noktasındaki bilinçli çabaları ile, müşterilerinin kalbine giden yolu keşfetmiş görünüyor.

Hayal Çiftliği firmasının Ortağı ve İşletme Müdürü Bora Orundaş: ” 350 metrekarelik kapsamlı satış mağazamızda satışa sunduğumuz tüm ürünlerde; yoğun bir uğraşın izi  bulunmaktadır” dedi. Orhaneli İlçesi Nalınlar Köyü sınırları içinde yer alan 12 dönümlük Hayal Çiftliği’nin hikayesini de anlatan Orundaş başarılı ticari yaşamın ipuçlarını da sundu: ”Olumsuz çevre ve hava koşullarının çok uzağında kurduğumuz modern çiftlikte,80 inek,350 koyun,40 keçi,600 Tavuk ve 3 at bulunuyor. Çiftliğimiz içinde bulunan 200 metrekarelik mandra üretim tesislerinde; 17 çeşit lezzetli peynir ve 3 çeşit yoğurt üretiyoruz. Yumurta ve süt ile diğer süt ürünlerini de, hijyenik şartları azami dikkat göstererek, imal ediyoruz. Sağlıklı, güvenli ve  doğru beslenmek için; HAYAL ÇİFTLİĞİ’mizin sizlere özel ürettiği gıdalar seçmenizi öneriyorum” dedi.

Ürettikleri tüm ürünlerin Gıda Kontrol Laboratuarlarında test edildiğini ve “önce insan sağlığı” konusunda olmazsa olmaz kuralları uyguladıklarını da sözlerine ekleyen Bora Orundaş; “Gıda sektöründe müşterilerimizin hayallerine giden güvenli yolu keşfettik. Müşterilerimiz bizden çok memnun…Biz de tüketici sağlığı ve güvenliği konusunda gösterdiğimiz çabanın karşılığını alıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Mağazada kullanılan vitrin buzdolapları, soğuk oda ve ahşap teşhir ekipmanları MARSO tarafından projelendirilen ve işletmeye alınarak hayata geçirilen BURSA HAYAL ÇİFTLİĞİ, yakında yeni şubeleri ile de Bursalı müşterilerine daha da yakınlaşacak.