Kurulduğu 30 Ağustos 1999 tarihinden itibaren, projeden-tasarım ve uygulamaya dek kesintisiz hizmetler sunan MARSO Endüstriyel Soğutma Limited Şirketi, son dönemlerdeki çağdaş projeleri ile de sektöründe yeni bir vizyon yarattı.

Özellikle pandemi sırasında yoğun olarak yaşanan hijyen sorunlarının çözümü için AR-GE ekibine geniş yetki veren MARSO yönetimi, tüketicilerin hem sağlıklı ve güvenli gıda tüketirken, öte yandan da vitrin cihazlarının estetik görünüşlerinden keyif alabilecekleri projeleri hayata geçirme kararı aldı.

3 Kişilik Proje ve uygulama ekibi ile; dünyanın çeşitli ülkelerinde hem hijyenik, hem estetik ve hem de işyerlerine çağdaş vizyon katan projeler üreten MARSO; kısa sürede yarattığı projeler ile müşterilerine uygun seçenekler sunuyor.

Restoran, pastane, cafe-bar, şarküteri, döner lokantaları ve ekmek fırınları konusunda uzman bir projelendirme ekibi oluşturan firmamız, müşteri taleplerini yakından takip ederek dünyanın sağlıklı-güvenli ve mutlu geleceği için sağlam projelere imza atıyor.