Son dönemde Bursa’da oldukça hızlı bir ticari çıkış yakalayarak, çok eski bir damak lezzeti olan Ekler’e yeni bir inovatif vizyon kazandıran EKLERCİ ÜMİT firması, 2020 yılının başında açtığı yeni bir şube ile başarısını taçlandırdı.

Firmanın sahipleri Necebiye ve Ümit Çalışkan, merkezi Nilüfer ilçesi  Ata Bulvarı’nda olan firmanın, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda açtığı yeni şubede  yeni lezzet rüzgarları estireceklerini belirterek: “Markamızı daha iyi yerlere taşımak için varımızı-yoğumuzu harcıyoruz. Bizim için önce kalite ,estetik ve lezzet gelmektedir. Meyve,krema ve hamurdan oluşan eklerlere, yeni damak tatları katmak için AR-GE departmanımız hiç durmadan çalışıyor. Tüm şubelerimizde olduğu gibi, Bursa  FSM şubesinde de vitrin ekipmanlarımızı MARSO’dan temin ettik. Onlar bizim ne istediğimizi çok iyi anlıyorlar ve taleplerimize mükemmel çözümler üretiyorlar. Eklerci Ümit markasını, Bursa’da zirveye taşımak için kararlıyız” dediler.

Çıkış mottosunu” tatlı bir şeyler” olarak belirleyen EKLERCİ ÜMİT’ın en çok ilgi gören ekler çeşidinin çilekli olduğunu belirten firma sahipleri, limonlu, muzlu, ananaslı, kivili, beyaz ve bitter çikolatalı, vişneli ve yaban mersinli ekler alternatiflerinin de çok talep gördüğünü belirttiler.